Daily Grind

Daily Grind

BEDOES I LANEK W MOCNYM KLIPIE DO UTWORU „DODA”

Do sieci trafił właśnie najnowszy teledysk Bedoesa i Lanka promujący ich wspólny album “Rewolucja Romantyczna”, który ukazał się w połowie stycznia! Klip do utworu “Doda :*” w reżyserii samego Lanka we współpracy z Kolektywem Widok możecie obejrzeć na YouTube na kanale SBM Label.

Najnowszy krążek Bedoesa i Lanka od dnia premiery cieszy się ogromną popularnością, co odzwierciedlają wyświetlenia poszczególnych utworów i sprzedażowe sukcesy całej płyty. W ubiegły czwartek “Rewolucja Romantyczna” zadebiutowała na 1. miejscu sprzedaży fizycznej OLiS, króluje także na listach najpopularniejszych albumów w serwisach streamingowych. Do tej pory fani duetu mogli zobaczyć cztery teledyski promujące wydawnictwo, a dziś do sieci trafił piąty z nich, w którym oprócz dynamicznych scen i zaskakującej fabuły znalazły się także nawiązania do poprzednich klipów.

W teledysku do utworu “Doda :*” ponownie wystąpił sam Bedoes i jego najbliżsi przyjaciele, a jego fabuła, podobnie jak w przypadku poprzednich czterech obrazków, jest mocno zaskakująca. Wydaje się, że historia zapoczątkowana w teledysku do tytułowego utworu znalazła swój koniec… a może właśnie nie? Zresztą nie będziemy bawić się w spoilery, zobaczcie całość na kanale SBM Label na YouTube.