Daily Grind

Daily Grind

EMAS – „ZAPOMNIAŁEM PODLAĆ KWIATY”

Podwójny prezent jeszcze przed świętami? Czemu nie! 23 grudnia to zarówno data premiery nowego albumu byłego reprezentanta QueQuality – EMAS’a, jak i start preorderu limitowanego nakładu, za którego produkcję odpowiada Forin Limited!
Data premiery nie jest przypadkowa, ponieważ w ten dzień EMAS obchodzi swoje urodziny. „Zapomniałem podlać kwiaty” to 10 starannie wyselekcjonowanych utworów wyprodukowanych przez Podhajskiego –  producenta, który do tej pory nie współpracował ze środowiskiem rapowym.
Tytuł nowego albumu nawiązuje do zakończenia pewnego toksycznego i niestabilnego etapu w życiu rapera. Gościnnie na „Zapomniałem podlać kwiaty” usłyszycie czołówkę aktualnej sceny rapowej, wśród której znaleźli się: Janek-Rapowanie, Pezet, ale także popularny w środowisku artysta i malarz – Żyto. Na krążku pojawił się także bezkompromisowy i tajemniczy duet Hałastra. Wokalnie natomiast w refrenie usłyszycie finalistę programu „The Voice of Poland” – Michała Szczygła.
Premierowy krążek otwiera także drogę do kolejnego materiału EMAS’a o przewrotnej nazwie „Mainstreet”, który w swoim zamyśle ma za zadanie skonfrontowanie się z konsumpcyjnym podejściem do muzyki.
Album „Zapomniałem podlać kwiaty” dostępny w ilości 400 szt. można zamawiać na stronie  www.forinlimited.com