Daily Grind

Daily Grind

RAPERZY Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ DZIECI

Zbliżający się okres świąteczny to przede wszystkim czas rodzinnych spotkań. Gdy byliśmy mali, każdy z nas czekał na tę chwilę kiedy rodzice otwierali okno w pokoju z choinką i zamykali drzwi, mówiąc że „wpuszczają gwiazdkę” i jeśli byliśmy wystarczająco grzeczni to moooże przyniesie jakieś prezenty. To oczywiście wierutna bzdura, ale ten moment był absolutnie magiczny. Wszyscy wiemy, że największą radochę ze świąt mają właśnie dzieciaki. Kiedy jesteś szczylem, życie wydaje się cudownie proste, jednak kiedy jesteś dzieckiem amerykańskiego rapera – sprawy zaczynają się komplikować.

Nie od dziś wiadomo, że raperzy należą do grupy zawodowej, w której ruchanie jest wliczone w cenę. Jesteś popularnym raperem – poruchasz bankowo! Dobrze jest jednak wcześniej pomyśleć, czy przypadkowo poznana groupie na koncertowym afterku będzie dobrym materiałem na matkę Twoich dzieci. Wielu raperów idzie na żywioł i kilka miesięcy później dowiaduje się, że właśnie po raz kolejny powiększyli rodzinę. Panowie raczej nie są romantykami i nie hajtają się z kobietami rodzącymi im niezaplanowane dzieci. Kobiety zazwyczaj zostają samotnymi matkami z hajsem od tatusia. Taka instytucja nosi w Stanach swoją specjalną nazwę, „Baby Mama”, w wolnym tłumaczeniu, „Matka mojego dziecka”.

Shawty Lo – nieżyjący już raper z Atlanty, miał nawet reality show o swoich baby mamach. Było ich 11, więc było o czym gadać. Program został ostatecznie zdjęty z anteny.

Poznajcie listę wspaniałomyślnych raperów, którzy postarali się aby w każde święta uszczęśliwić jak największą ilość dzieciaków!

1. DMX (49) – 15 DZIECI / 9 KOBIET
2. SHAWTY LO (RIP) 11 DZIECI / 10 KOBIET
3. PETER GUNZ (52) – 10 DZIECI / 4 KOBIETY
4. CHIEF KEEF (25) – 9 DZIECI / DOKŁADNA ILOŚĆ PARTNEREK NIEZNANA
5. MASTER P (50)- 9 DZIECI / 2 KOBIETY
6. EAZY-E (RIP) – 9 DZIECI / 8 KOBIET
7. LIL BOOSIE (37) – 8 DZIECI / PRZYNAJMNIEJ 5 KOBIET
8. YOUNG JOC (37) – 8 DZIECI / 4 KOBIETY
9. MONEYBAGG YO (27) – 7 DZIECI / 4 KOBIETY
10. FETTY WAP (27) – 7 DZIECI / 6 KOBIET

BONUS:

Rapowym ojcem wszech czasów zostaje Ice Cube, który ma pięcioro dzieci ze swoją jedną, jedyną żoną, którą poślubił jeszcze w 1992 roku!