Daily Grind

Daily Grind

CONTENT TYLKO DLA FANÓW

OnlyFans to platforma internetowa i aplikacja stworzona w 2016 roku, w której ludzie płacą za zdjęcia, filmy i transmisje na żywo za pośrednictwem miesięcznego członkostwa. Nawet jeśli twórcy OF nigdy nie zakładali, że ich serwis będzie kojarzył się przede wszystkim z nudeskami, to siłą rzeczy – tak właśnie się stało. Porno amatorzy, jak również weterani branży uwili sobie cieplutkie gniazdka, w których fani co miesiąc znoszą dla nich złote jaja w postaci pitosu. Ceny są zróżnicowane, zależy kto i co oferuje, niektórzy chcą 25$ miesięcznie, inni 5, jeszcze inni nie oczekują zupełnie nic, traktując OF jako kolejne narzędzie napędzające promocję swojej osoby.

Only Fans stało się popularne także w świecie amerykańskich raperów i raperek. Konta posiadają mega gwiazdy takie jak Cardi B, Tyga, Blueface, a największym hitem ostatnich tygodni jest wspólne konto Fat Joe i DJ Khaleda!

Poniżej sprawdzajcie 10 najciekawszych postaci z rap gry, które oferują swój prywatny content przeznaczony tylko dla fanów!